Alman masası

Alman şirketler, küresel büyümeyle giderek daha fazla ilgileniyor. Almanya, yatırımcılar için çekici bir pazar olmaya devam ediyor. Hangi yoldan gitmek isterseniz isteyin, göz önünde bulundurmanız ve aralarından seçim yapmanız gereken birçok seçenek var. Mazars uzmanları işiniz için en iyi çözümü sizlere sunuyor.

Başarınız için deneyim

Almanya, birçok şirket ve yatırımcı için çekici olan ve çok olgun bir ekonomiye sahip bir ülkedir. Alman şirketler sınırlarının ötesine büyümeye büyük ilgi gösteriyor. Almanya'da iş kurmak veya Almanya sınırları dışında büyümek için stratejik planlama ve uygulama süreçlerinde size rehberlik edecek bir uzmana ihtiyacınız olacak.

1995’ten bu yana, küresel büyüme stratejisi Mazars’ın DNA’sında var.

Kolektif deneyimimiz, müşterilerimize uluslararası alanda büyümeye karar verdiklerinde başarılı olmaları için uzmanlık ve bilgi birikimi sağlıyor.

Global German Services ekibimiz, başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz uzman tavsiyesini, profesyonel desteği ve kültürel anlayışı size sağlıyor. Sadece sizin dilinizi değil, işinizin dilini de konuşabilen ve kültürünüzü anlayan uzmanlara sahibiz.

Global German Services ekibimiz, size beş kıtada 30'dan fazla Alman Masası'nda hizmet verebilecek, çok uluslu ve disiplinler arası Almanca konuşan profesyonellerden oluşmaktadır. Ekibimiz, büyüme yolculuğunuz boyunca size rehberlik ederek, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için Mazars’ın sunduğu eksiksiz hizmet paketine erişmenizi sağlarlar.

Talep oluşturun