Ulusal ve yurt içi vergiler

Değişen bir ortamda mevzuata uyumunuzu sağlayan strateji ve çözümler

Vergi politikaları ve yasalarının değiştiği günümüzde, vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan ekibimiz mevzuata uyumunuzu sağlar.

Mazars’ın küresel vergi uzmanları ekibi, bir veya birden fazla ülkede aktif şirketlerle ve özel müşterilerle çalışarak, vergi mevzuatına ve raporlama gereklerine uymalarını sağlar.

Yaklaşımımız 

İster küçük bir işletme, ister kurumsal bir şirket sahibi olun, yerel vergi meselelerine dair engin bilgimiz sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun size yardımcı olmak için mükemmel bir konuma sahibiz.

Dünyanın dört bir yanındaki ülkelere yayılmış ekibimiz, vergi süreçlerinizi etkili şekilde yönetmeniz için bireysel hizmetler ve size özel planlama sunmak için gerekli teknik uzmanlık ve uzman bilgisine sahiptir.

İhtiyaçlarınızı esas alan çözümler ve size özel ekipler oluşturarak, istihdam vergisi, kurumlar vergisi, gelir vergisi, dolaylı vergiler, uluslararası ve çokuluslu vergilendirme konularında danışmanlık sunuyoruz.  

Kurumlar vergisi uzmanlarımız yıllık vergi beyannamelerinizde, veya yerel vergi risklerini yönetmek için kurumsal uyum fonksiyonunuzu güçlendirmede size yardımcı olabilir.

Bugünün dünyasında şirketlerin ve özel müşterilerin karşılaştığı artan vergi yükünü çok iyi anlıyoruz; uzmanlığımız sayesinde, siz her zaman en son gereklilikler ve yaklaşımlara dair güncel bilgi sunuyoruz.

Mazars olarak, ulusal vergi yetkilileri ve düzenleyici kurumların şartlarını her daim karşılamanızı sağlamak için vergi riski yönetimi süreç ve kontrollerini uygulama konusunda da size tavsiyeler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz 

Mazars çeşitli başlıklarda, uzmanlaşmış vergi danışmanlığı sunar:

  • Kurumlar vergisi;
  • Gelir vergisi;
  • İstihdam vergileri;
  • KDV ve dolaylı vergiler;
  • Özel müşterilerin vergileri;
  • Vergi uyumu.

Ekibimiz 

Son derece donanımlı ekiplerimiz ihtiyaçlarınızı değerlendirip, size işinizi destekleyecek eşgüdümlü tavsiyeler sunar.