The Praxity Alliance

Logo Praxity

Praxity Hakkında

Praxity, kâr amacı gütmeyen, bağımsız firmaların bir araya gelerek oluşturduğu bir organizasyondur. Katılımcı firmaların  ortalama ücret geliri 3,1  milyar Euro ile bağımsız muhasebe firmaları arasında 7. sırada yerini almaktadır. Uluslararası Muhasebe Bülten’in yayınladığı firmalar ve kuruluşlar listesine göre,  31.12.2013  tarihiyle beraber Praxity, 69 firmanın katılımıyla beraber 33.400 profesyonelle 610 ofisle faaliyet göstermektedir.

Belçika yasalarına göre düzenlenmiş, kâr amacı gütmeyen bu organizasyonun yönetim ofisi Londra’da faaliyet göstermektedir. Bir kuruluş olan Praxity profesyonel anlamda firmalara veya üçüncü parti olan firmalara muhasebe, denetim, vergi, danışmanlık hizmetlerini sunmamaktadır.

Bu organizasyon bir ortaklık girişimi veya katılımcı firmalar arasında kurulan bir ortaklık üzerine kurulmamıştır. Çünkü bu organizasyon çatısı altında yer alan firmaların her biri bağımsızdır. Praxity katılımcı firmaların sunacağı hizmet kalitesi noktasında herhangi bir garanti vermemektedir.

Daha fazla bilgi için;

Praxity’i keşfet  www.praxity.com