Finansman

Amaçlarınıza ulaşmak için ihtiyacınız olan finansmanı güvence altına alın

Finansman bütün iddialı işler için kıymetli bir araçtır. Projelere, satın almalara ve stratejik gelişmelere fon sağlayarak veya sadece gün be gün işleyen sermayeye destek olarak büyümeye yardımcı olur.

Ancak finans dünyası giderek daha da karmaşık bir hal alıyor ve her gün piyasada yeni bir finansman aracı ortaya çıkıyor. Finans uzmanlarımız, sizlerin ve işinizin amacına ulaşmasına yardımcı olmak için pratik ve size özel destek sunuyor.

Yaklaşımımız

Mazars olarak bizler finans dünyasından ve bu dünyanın işlerinizde üstlendiği rolden anlarız. Mali ihtiyaçlarınızın karşılanmasını temin etmek için size özel bir ekip tahsis ederek bütün teknik disiplinler, sektörler ve coğrafyalardan uzmanları harekete geçirdiğimiz iş birliğine dayalı bir yaklaşım sunarız.

Ekibiniz, gereksinimlerinizi ve yaklaşımınızı layığıyla anlamak için sizlere yakın çalışır ve iş stratejinize ve çalışma biçimlerinize uygun tavsiyeler sunar. Bir borsada hisselerinizi satışa sunmak, borcunuzu yeniden finanse etmek, yatırım ortaklarınız için fon oluşturmak, bir altyapı projesini finanse etmek veya satın alma & birleşme etkinliğini değerini belirlemek istiyor olabilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, başarılı bir sonuç elde etmenizi temin etmek üzere kapsamlı tavsiyeler ve yönlendirme sunarız.

Çok farklı zorlukları aşmanız için sizlere geniş bir yelpazede mali çözümler sunuyoruz. Bu çözümler şunları içerir:

  • Sermaye piyasaları
  • Borç danışmanlığı
  • Kaynak yaratma
  • Altyapı finansmanı
  • Değerlendirmeler

Uluslararası bir yaklaşıma ve yerel piyasalara ilişkin bilgilere sahip olan Mazars, iş stratejinizi ve amaçlarınızı desteklemek üzere sizlere çözüm sunmaya odaklanır.

Sermaye piyasaları

7ff08e286eb8-capital-markets_Editorial.jpg
Şirketinizi başarıya götüren yolda uzman finansal destek

Daha fazla

Kaynak yaratma

86f8adb6884f-fundaraising_editorial.jpg
Paydaş değerini yaratma ve maksimize etmeye yönelik özel alıcı & satıcı danışmanlığı

Daha fazla

Değerleme

d3e92a9489ab-Valuation_Editorial.jpg
İş kararlarının değerini anlamak

Daha fazla