Finansal danışmanlık

İşinizin başarısını belirleyen kritik anlarda sizlere destek oluyoruz.

İş yaşamınız boyunca organizasyonunuzun geleceğini belirleyen ve gelecekte değerini yönlendiren mühim olaylarla karşılaşacaksınız. Bu bir birleşme ve satın alma işlemi bitirmek, adli soruşturma yürütmek, mahkemede itiraz etmek, işinizi yeniden yapılandırmak veya büyük bir yatırımı finanse etmek olabilir. Alanında uzman küresel mali danışman ekibimiz, karşılaşabileceğiniz mali güçlükler hususunda bu kritik anlarda size yol göstermek için size özel, pratik ve teknik danışmanlık sunmak üzere sizlerle yakın iş birliği içerisinde çalışır.

Yaklaşımımız

Hizmetlerimizin ölçeği oldukça geniş ve çeşitlidir ancak yaklaşımımız her daim üç başlığa dayanır:

  • İşinizin azami değer kazanması ve hedeflerinize ve isteklerinize kavuşmanız için sizlere yardımcı olmaya canı gönülden bağlıyız.
  • Şahsi, pragmatik ve üretken bir yaklaşım geliştirmek için organizasyonunuzu ve içinde bulunduğunuz durumu anlamaya zaman ayırırız.
  • Mühim iş kararlarını netlik ve güven içerisinde almanıza yardımcı olmak için sizlere pratik tavsiyelerde bulunuruz.

Bu ise engin deneyime ve ciddi uzmanlığa sahip bir takım gerektirir. Eşsiz bir entegrasyona sahip küresel bir ortaklık olan Mazars, dünyanın dört bir yanından çok-disiplinli uzman ekipleri, nerede olursanız olun, hangi proje üzerine çalışırsanız çalışın sizlere en iyi tavsiyeleri sunmak için sorunsuzca ve etkin bir biçimde harekete geçirir.

Hedeflerinize ulaşmanız için sizlere geniş bir yelpazede mali danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Tekliflerimiz, anlaşmalardan kriz ve ihtilaf finansmanına kadar sizin ve işinizin yaşam döngüsünün mühim olaylarına uygun bir biçimde tasarlanır.

Çalışanlarımız

Takımımız, mali danışmanlık disiplinlerinin tamamını kapsayacak şekilde 52 ülkeden 1000’i aşkın işine bağlı profesyonelden oluşmaktadır. Eşsiz bir entegrasyon kapasitesine sahip uluslararası takımlarımız, dünya üzerinde aynı kalite standartlarına, proje yöntemlerine ve teknik standartlara bağlıdır, dolayısıyla nerede olursanız olun size tutarlı ve sorunsuz bir hizmet sunarız.  

Finansman

74d7ba97e544-Financing_Editorial.jpg
Amaçlarınıza ulaşmak için ihtiyacınız olan finansmanı güvence altına alın

Daha fazla

Krizler & ihtilaflar

b02fbb835171-Forensic-investigation-compliance_Editorial.jpg
En zor zamanlarınızda uzman desteği

Daha fazla