Yeni Logomuzu Keşfedin

Yeni marka kimliğimize hoş geldiniz. Markamız bir logodan daha fazlasını temsil ediyor. Kim olduğumuzu, yaptıklarımızı, hareket şeklimizi, müşterilere nasıl yardım ettiğimizi, hep birlikte çalıştığımızı ve kamu yararına hizmet ettiğimizi yansıtıyor.

Marka kimliğimizi neden yeniledik?

75 yılı aşkın süredir, Mazars dört kurucu ilkenin rehberliğinde tek bir ekip olarak çalışıyor:

  1. Kamu yararına sorumlu bir şekilde hareket etmek ve adil ve müreffeh bir dünyanın ekonomik temellerinin inşa edilmesine yardımcı olmak
  2. Bir firma olarak en kaliteli ekipler aracılığıyla değer katmak ve müşterilerine söylediklerine kulak verme ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunma kabiliyetine sahip olmak
  3. Sektörde benzersiz bir seçenek sunarak müşterilerimize tutarlılık, çeviklik ve istikrar olanağı tanıyan uluslararası entegre bir ortaklık şeklinde hareket etmek
  4. Uzun soluklu bir vizyonu sürdürmek ve mirasımızı ve emsalsizliğimizi gelecek nesillere aktarmak

 

Robert Mazars'ın 1945'te Fransa'nın Rouen kentinde muhasebe firmasını kurmasından bu yana çok yol kat ettik.  Son on yılda iki kat büyüyerek dünya çapında 90'dan fazla ülke ve bölgede varlığını sürdüren uluslararası bir kuruluş haline geldik. Biz büyürken sunduğumuz hizmetler, müşterilerimiz ve yeteneklerimizin çeşitliliği de arttı. Toplumun iş dünyasından beklentileri de değişime uğradı, biz ve müşterilerimiz için yeni zorluklar ve fırsatlar ortaya çıktı ve bu durum bizi yenilik yapmaya itti.

İçinde bulunduğumuz zaman bu değişimi yansıtmak ve çalışanlarımıza, müşterilere ve topluma verdiğimiz sözü yeniden ifade etmek için doğru zaman.

Yeni markamız halihazırda dönüştüğümüz ve gelecekte dönüşmeye çabaladığımız firmayı yansıtıyor.

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Uluslararası bir denetim, vergi ve danışmanlık firmasıyız. Birleşik ve entegre bir ortaklık şeklinde faaliyet göstererek, denetim, muhasebe, vergi, mali danışmanlık, danışmanlık ve hukuk hizmetleri alanında olağanüstü ve müşteriye özel hizmetler sunmak üzere tek bir ekip halinde çalışıyoruz. Çalışanlarımız ve müşterilerimizin kim olduğumuzu, nasıl çalıştığımızı anlayarak ve yaklaşımımıza bu çerçevede uyum sağlayarak başarılı olmalarına yardım etmeye kararlıyız.

Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve sektörümüze potansiyellerine ulaşmaları ve doğru olanı yapmaları hususunda güç vermekten gurur duyuyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplumumuz için doğru yanıtları ve deneyimleri sunmak amacıyla uzmanlığımızı, çevikliğimizi ve anlayışımızı bir araya getirdiğimizde en iyi performansı gösteriyoruz.

İşte bizim marka taahhüdümüz: çalışanlarımız, müşterilerimiz, sektörümüz ve genel olarak toplumumuz için doğru ortak olmak.

Görsel kimliğimiz

Mazars Yeni Logo

Yeni logomuz semboller ve sloganlar içermeyen, kendinden emin, abartısız bir marka yazısından ibaret. Saf ve zamana meydan okuyan tasarımıyla Mazars'ın eşsizliğini yansıtıyor. Küçük harf kullanımı ulaşılabilirliğimizi simgelerken, açılı ve eğik karakterlerin bir arada kullanımı yaklaşımımızdaki insan ve teknoloji dengesini yansıtıyor.

docgörsel2

Görsel sistemimiz kim olduğumuza ve nasıl çalıştığımıza bir övgü niteliği taşıyor; hizmet verdiğimiz kuruluşlara uygun çözümler üretme, özenli çalışma, onları aydınlatma ve onlara farklı bir bakış açısı sunma taahhüdümüzü simgeliyor.