Özel müşterilerin vergileri

Birey, girişimci, işletme sahibi ve üst düzey yöneticiler için kişiye özel tavsiyeler.

Gelir vergisindeki üst düzey uzmanlığımız ve entegre, uluslararası yapımız sayesinde, yüksek net değere sahip bireylerin tuttuğu alışıldık servet danışmanları ve finansal planlama uzmanlarından çok daha gelişmiş yetkinliklere sahibiz. Eğer vergi pozisyonu birden fazla ülkeyi kapsayan bir bireyseniz, küresel ekibimiz sizin vergi işlerinizi pürüzsüz şekilde yürütmek için ideal konumda yer alıyor. 

 

Yaklaşımımız  

Yüksek net değere sahip müşteriler genelde karmaşık bir varlık yapısına sahiptir, ki bu da uzmanlaşmış bir vergi danışmanlığı gerektirir. Biz, iddialı bireyler, girişimciler, işletme sahipleri ve üst düzey yöneticilerle çalışarak, yoğun yaşam tarzlarına uygun ve hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak danışmanlık ve rehberlik sunuyoruz. 

Anlayışa ve her müşterinin benzersiz olduğu inancına dayalı, güçlü, uzun soluklu ilişkiler örmeye gayret ediyoruz.

Mazars olarak amacımız iki zorluğun üstesinden gelmek. İlk olarak, vergi planlamasına destek oluyoruz: Nesilden nesle aktarılabilecek, uzun vadeli, özelleştirilmiş bir plan oluşturuyoruz. Söz konusu plan, yaşam ve iş hayatındaki beklenen veya beklenmeyen olayları kapsıyor. İkincisi, bu planı hayata geçirmeye yardımcı oluyoruz: Birden çok ülkeye yönelik dosyalama desteği sunuyor, denetim riskini asgariye indirmek için tam uyumu sağlıyoruz. 

Kendi hayır kurumuna sahip, dünya çapında birçok değerli amaç için çaba sarf eden bir kuruluş olarak, birçok yüksek net değer sahibi bireyin topluma katkıda bulunmak istediğini çok iyi biliyoruz. Bunu nasıl vergi açısından verimli ve en fazla etki yaratacak şekilde yapabileceğiniz konusunda da size tavsiyede bulunabiliriz. 

 

Hizmetlerimiz: 

  • İkamet ve oturuma dair tavsiyeler de dahil olmak üzere, vergi açısından verimli bir yapılanma;
  • Gayrimenkul planlama ve veraset araçları;
  • İhtilaf çözümü;
  • Ömür boyu nakit akışı analizi;
  • Beyanname doldurma ve benzeri vergi uyumu konuları;
  • Hayır işleri ve bağışlara dair tavsiyeler.