Ekibimize katılın

Mazars Türkiye ailesine katılmak, mesleki ve bireysel olarak kendinizi en hızlı şekilde geliştirmek ve girişimçi bir tutkuyla iş dünyasının bir parçası olmaktır.

Yetenek – Gelişmemizin Tetikleyicisi

Mazars Denge'de görev almak, iş dünyasında kabul görmüş bir profesyonel deneyime sahip olmanın ötesinde,  gerçek bir hayat tecrübesi kazandıran eşsiz bir maceradır. Bu, aynı zamanda güçlü girişimci ruha sahip ve son yıllarda sürdürülebilir gelişim trendi yakalamış bir organizasyona katılmak demektir. Mazars Denge vergi, denetim, muhasebe ve danışmanlık alanlarında hizmet veren global bir oyuncudur. Mazars Denge'nin çalışanları, mükemmelliğe dayanan ortak bir kültürü paylaşmanın yanı sıra dürüstlüğü, bağımsızlığı ve saygıyı çalışma prensibi olarak esas almaktadırlar. Kariyer gelişim stratejisinin temelinde, sürekli eğitim ilkesini benimsemiş Mazars Denge, işe alım sürecinde de bunu açıkça taahhüt etmektedir.

Eğitim - Mazars Denge Çalışanı Olmanın En Önemli Parçası

Mazars Denge gelişmekte olan, güvenilir ve yenilikçi bir organizasyondur. Bilgi ve dikkat gerektiren bu ortamda firmamızın müşterilerine yarattığı katma değer, donanımlı çalışanlarımız ve onların müşterilerimize sağladıkları yenilikçi ve müşteriye özel yaklaşımlarıdır.

Yeteneklerinizi geliştirmek için teknik ve yönetimsel eğitimler, uluslararası seminerler, bilgi ve en iyi deneyimlerin paylaşılması, İnsan Kaynakları taahhütlerimizin başında gelmektedir. Mazars Denge olarak bizler, özerklik ve sorumluluğa çok önem vermemiz nedeniyle çalışanlarımızın kariyer planlarının belirlenmesinde etkin olabilmeleri için çalışanlarımıza erken sorumluluk alma ve uluslararası iş fırsatları sunmaktayız.

Kültürel Çeşitlilik ve Yetenek Havuzu Yönetimi

Uluslararası bir ortaklık olan firmamız, en büyük sermayesini çalışanları olarak gören birçok kültürün bir araya geldiği bir organizasyondur. Her piyasaya ve sektöre uygun çözümler üretmeye çalışan şirketimiz, uluslararası geçerliliği kanıtlanmış metotlardan ve ülkeler arasındaki sinerjiyi kuvvetlendiren faaliyetlerden yararlanmaktadır.

Mazars Denge'nin gelişmesi, çalışanlarının ve kültürünün çeşitliliği ile beslenmektedir. Mazars Denge'nin, yetenekleri erken tespit etmeye ve geleceğin potansiyel liderlerini yetiştirmeye öncelik verir. Uluslararası yetenek yönetimi yaklaşımı doğrultusunda, yönetim ve liderlik becerilerinin geliştirilmesi ile ilgili eğitimler düzenler. Bu eğitimler, Mazars Üniversitesi ve Executive MBA programları aracılığıyla herkese ulaşmakta ve kültürel farklılıklara rağmen mükemmelliğin ortak özelliğimiz olmasını sağlamaktadır. Dinamizm, açık fikirlilik, hızlı ve sürdürülebilir gelişim, yeteneklerin çeşitliliği ile beslenen uluslararası hedefler, 79 ülkede faaliyetlerini sürdüren Mazars’ın DNA’sını oluşturmaktadır.

Değerlerimizi ve girişimci ruhumuzu paylaşıyor ve Mazars Denge'nin gelişiminin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın ve potansiyelinizi geliştiren, kültürel çeşitliliği olan bu organizasyonun bir parçası olun.