Satın alma işlemleri

Anlaşmanın her aşamasında uzman tavsiyesi

Anlaşma bağlamında ister satın alan, ister satan, ister finansal sponsor olun; Mazars, başarılı olma şansınızı en üst düzeyi çıkarmak üzere süreç boyunca size destek oluyor ve kapsamlı hizmetler sunuyor.

Anlaşmalar; işler, paydaşlar ve hissedarlar açısından son derece önemlidir: büyümeyi teşvik edebilir, dönüşümü hızlandırabilir ve değer yaratılmasına yardımcı olabilirler.

Uzman ekibimiz, anlaşmalarda kaynak kullanımı, kurumsal finansman tavsiyesi, durum tespiti, değer biçme ve anlaşma sonrası entegrasyon alanlarında hizmetler sunar. Endüstri bilgisi ve mevzuata özel uzmanlık sayesinde güçlenen uluslararası deneyimimizden elde ettiğimiz iç görü ile anlaşma sürecinin her aşamasında sizleri destekleme taahhüdümüze bağlıyız.

Yaklaşımımız

Ekibimizin yaptığı her şeyin merkezinde sizin istekleriniz yer almaktadır, dur durak bilmeden bir anlaşmanın sizler için ürettiği değeri en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Birleşme ve satın alma süreci karmaşık, genelde alışılmadık olabilir; kaynakların yoğun kullanımını gerektirebilir. Anlaşma uzmanlarımızla, büyük resme odaklanmanıza ve süreç boyunca mühim kararlar almanıza yardımcı olacak size özel çözümler ve uzman tavsiyeleri üreterek bu süreç esnasında size destek olmak için buradayız.

Girişimci ruhumuz ve uluslararası mevcudiyetimiz, yerel uzmanlığı uluslararası ölçeğimizle eşsiz bir biçimde birleştirir. Projenizin doğru yeteneklere ve sektör deneyime sahip kişiler tarafından idare edilmesi için sınır ötesi ekipleri harekete geçirebilecek eşsiz bir konuma sahibiz.

Son olarak, kalite konusunda taviz vermiyoruz. Anlaşmalar, iş yerleri ve hissedarları için hayatta ancak bir kere yaşanabilecek olaylardır; proje ekibinizin en üst düzey üyelerinin layığıyla çalışacağını, dolayısıyla piyasaya yön veren bir kalite üretileceğini temin ederiz. 

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bölünme & elden çıkarma

Birleşme & satın almalar

0ea74443ed35-M-A_Editorial.jpg
Değer yaratmak ve bu değeri azami düzeye çıkarmak için size özel birleşme & satın alma tavsiyeleri

Daha fazla

Altyapı finansmanı

2cdd4f8d7c10-Infrastructure-Finance_Editorial.jpg
Başarılı bir projenin temellerini birlikte atıyoruz

Daha fazla

Ticari işlem hizmetleri

885c9601a1e4-Transaction-Services_Editorial.jpg
Ticari işlem hizmetleri uzmanlarından oluşan ekibimiz, ulusal ve uluslararası satın alma, elden çıkarma ve organizasyonu yeniden şekillendirme süreçlerinde güven, açıklık ve destek sunar. Küresel uzmanlardan oluşan ekibimiz, en karmaşık işlemi bile başarıya çevirmek için gereken sektörel, teknik ve ticari bilgiyi birleştirir.

Daha fazla

Değerleme

acb79bc8649c-Valuation_Editorial.jpg
İş kararlarının değerini anlamak

Daha fazla