Krizler & ihtilaflar

En zor zamanlarınızda uzman desteği

İş yaptığımız dünya giderek daha da karmaşık, birbirine bağlı ve dinamik bir hal alırken, her yerde tehditler ve ihtilaflar ortaya çıkabiliyor.

İçeride ve dışarıda, uzman ekiplerimiz, işinizin karşılaşabileceği her türlü tehdide hazırlanmanızı, bunları azaltmanızı ve idare etmenizi sağlamak üzere sizlere yardımcı oluyor. İster hukuki bir ihtilaf, dolandırıcılık ister yeniden yapılanma ihtiyacı, hatta iş operasyonlarını durdurma zorunluluğu olsun müşterilerimize her alanda bu zor durumları aşmalarına yardımcı olmak üzere ticari, pratik ve tamamen ihtiyaçlarına yönelik tavsiyeler sunuyoruz.

Yaklaşımımız

Karşılaştığınız durum ne olursa olsun ihtiyacınız olan çözümü size sunuyoruz. Ekibiniz, içinde bulunduğunuz duruma saygı gösteren ticari ve pratik desteği zamanında sunacaktır. 90’ı aşkın ülkede ve bölgede eşsiz bir entegrasyona sahip uluslararası bir ortaklık olarak, bulunduğunuz bütün piyasalarda sizlere destek olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz bütün teknik, sektörel ve coğrafi bilgilere sahip farklı işlevleri bünyesinde barındıran ekiplerimizi harekete geçiriyoruz.

Krizler ve ihtilaflar farklı şekillerde ortaya çıkar. Bu yüzden karşılaştığınız sorun ne olursa olsun sizleri desteklemek üzere geniş bir yelpazede hizmetler ve uzman ekipler sunuyoruz:

  • Adli soruşturma & uyum – dolandırıcılık soruşturması dahil olmak üzere adli soruşturma yürütme ve sonuçlandırma konusunda sizlere destek oluyoruz.
  • Yasal ihtilaf & arabuluculuk – mali uzmanlar olarak yasal ihtilaf hallerinde size destek oluyoruz.
  • Yeniden yapılandırma & borçlarını ödeyememe – Sıkıntılı anlarda, güçlüklerle karşılaştığınızda çözümler bulmak üzere sizlere destek oluyoruz.
  • Bağımsız iş değerlendirmesi– İş performansı konusunda uzman görüşlerimizi sunarak sorunları aşmak üzere çözümler öneriyoruz.
  • Değer katma işlemleri – Tartışmalı değer biçme de dahil olmak üzere kriz ve ihtilaf anlarında iş kararlarınızın getirdiği değeri anlamanıza yardımcı oluyoruz.
  • Üçüncü taraflarla durum tespiti– İş yaptığınız kişilere dair ayrıntılı görüşler sunuyoruz.