Hizmetlerimiz

Mazars Denge çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine denetim, muhasebe, vergi, danışmanlık ve hukuki hizmetler dahil olmak üzere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Mazars denetim, muhasebe, danışmanlık ve vergi hizmetleri konusunda uzman, uluslararası, entegre ve bağımsız bir kuruluştur. Mazars, 86’sı Mazars’ın uluslararası entegre ortaklığının bir parçası, 16’sı ise Mazars’ın irtibat ofisleri olmak üzere 102 ülkede ve bölgede faaliyet göstermektedir. Praxity Alliance, profesyonel ekipler aracılığıyla Mazars’a ilave 21 ülkede çalışma olanağı sunmaktadır. Mazars tüm dünyadaki 300 ofiste çalışan 980 partnerin yönetimindeki 20,000 çalışanın  uzmanlığından faydalanmaktadır. KOBİ’lerden global oyunculara, girişimlerden kamu kuruluşlarına kadar her büyüklükteki müşterimize, gelişmelerinin her aşamasında yardımcı olmaktadır.

Mazars Denge, 2017’de Türkiye’nin 6 ili ve 7 ofisinde çalışan 337 profesyonelle ve 1,000’in üzerinde müşterisiyle 40. yılını kutlamıştır. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Denizli ve Gaziantep ofislerinde aynı kalite standartlarında Vergi, Denetim, Muhasebe ve Danışmanlık Hizmetleri alan Mazars Denge müşterilerinin ayrıcalığı, butik hizmet anlayışıyla üst düzey ilgi görmeleridir. Mazars Denge’nin 15’i YMM 34 partneri, müşterilerin ihtiyaçlarıyla doğrudan ilgilenerek bu üst düzey ilgiyi sağlamaktadır.