Hizmetlerimiz

Mazars Denge çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine denetim, muhasebe, vergi, danışmanlık ve hukuki hizmetler dahil olmak üzere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Tamamen küresel ve entegre bir firma olan Mazars, 79 ülkede , 18.000 yetenekli ve uluslararası profesyonelle hizmet sunmaktadır.

Mazars Türkiye butik hizmet anlayışı ile uzmanlığını ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Teknik mükemmelliyetçiliği kişisel becerilerle harmanlamış olan Mazars Türkiye, ister büyük kurumsal bir şirket, kamu kurumu, kobi veya bir şahıs olsun, her bir müşterisine aynı kalitede, şirketlere özel çözümler sunar.

Vergi Hizmetleri

Mazars Denge, Vergi Danışmanlığı ve Tam Tasdik, Vergi Müşavirliği, Revizyon, Transfer Fiyatlandırması, KDV İadesi Hizmetleri vermektedir.

Denetim

Denetimlerimiz Türkiye’de ve Dünya’da geçerli, genel kabul görmüş bütün mesleki ve etik kurallara uygun olarak yapılmakta olup, şirketimiz ulusal ve uluslararası kuruluşların vermiş olduğu tüm önemli mesleki yetkilere haizdir. Denetim hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi bu bölümde bulabilirsiniz.

Muhasebe

Amacımız yasanın gerektirdiği şartları yerine getiren ve aynı zamanda yönetime sağlıklı ve devamlı bilgi aktarabilme kapasitesine sahip bir muhasebe sistemi oluşturmaktır. Muhasebe departmanlarının kısmen ya da tamamen outsource edilmesiyle firmaya dıştan destek verilir. Muhasebe departmanının oluşturulmasına, bilgisayar, personel ve pahalı muhasebe programları gibi konulara yatırım yapılması zorunluluğuna bir alternatiftir. Aynı zamanda tüm muhasebe ve bordro ihtiyaçlarınız teknik bilgisi, deneyimi ve profesyonel yetenekleri ile sizin her zaman yanınızda olacak uzman ekibimizin kontrolünde güven altında olacaktır.

Danışmanlık

Mazars Denge Danışmanlık ekibi, sizlere yüksek kalitede uygulanabilir çözümler sunacak, organizasyon ve süreç yapılandırma, ve uygulama projelerinde farklı sektörlerde tecrübe edinmiş danışmanlardan kuruludur.

Sirküler

Vergi alanında yapılan değişiklikleri Mazars Türkiye uzmanları tarafından hazırlanan sirkülerler aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Denge Akademi

Denge Akademi vergi, muhasebe, etik, finans alanında uzmanlaşmış isimler tarafından hazırlanan butik eğitimler vermektedir.

Çin Masası

Mazars Denge Çin Masası Çin'de yatırım yapmak isteyen Türkiye kökenli firmalara ve Türkiye'de yatırım yapmak isteyen Çin kökenli firmalara şirket kurulumu, hukuk danışmanlığı, vergi, denetleme, eğitim ve kurumsal finansman konularında her türlü danışmanlık hizmeti vermektedir.

Share