Hizmetlerimiz

Mazars Denge çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine denetim, muhasebe, vergi, danışmanlık ve hukuki hizmetler dahil olmak üzere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Mazars denetim, muhasebe, danışmanlık ve vergi hizmetleri konusunda uzman, uluslararası, entegre ve bağımsız bir kuruluştur. Mazars, 86’sı Mazars’ın uluslararası entegre ortaklığının bir parçası, 16’sı ise Mazars’ın irtibat ofisleri olmak üzere 102 ülkede ve bölgede faaliyet göstermektedir. Praxity Alliance, profesyonel ekipler aracılığıyla Mazars’a ilave 21 ülkede çalışma olanağı sunmaktadır. Mazars tüm dünyadaki 300 ofiste çalışan 980 partnerin yönetimindeki 20,000 çalışanın  uzmanlığından faydalanmaktadır. KOBİ’lerden global oyunculara, girişimlerden kamu kuruluşlarına kadar her büyüklükteki müşterimize, gelişmelerinin her aşamasında yardımcı olmaktadır.

Mazars Denge, 2017’de Türkiye’nin 6 ili ve 7 ofisinde çalışan 337 profesyonelle ve 1,000’in üzerinde müşterisiyle 40. yılını kutlamıştır. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Denizli ve Gaziantep ofislerinde aynı kalite standartlarında Vergi, Denetim, Muhasebe ve Danışmanlık Hizmetleri alan Mazars Denge müşterilerinin ayrıcalığı, butik hizmet anlayışıyla üst düzey ilgi görmeleridir. Mazars Denge’nin 15’i YMM 34 partneri, müşterilerin ihtiyaçlarıyla doğrudan ilgilenerek bu üst düzey ilgiyi sağlamaktadır.

Vergi Hizmetleri

Mazars Denge, Vergi Danışmanlığı ve Tam Tasdik, Vergi Müşavirliği, Revizyon, Transfer Fiyatlandırması, KDV İadesi Hizmetleri vermektedir.

Bağımsız Denetim Hizmetleri

Mazars Denge derin teknik bilgiye ve çeşitli uzmanlık alanlarına sahip kadrolardan oluşmuş denetim ekipleriyle size en kaliteli butik hizmeti sunmaya hazırdır. Hizmet verdiğimiz çeşitli büyüklükteki müşterilerimiz imalat, inşaat, tekstil, ilaç, tarım, turizm, gıda ve tüketim ürünleri, nans, sigorta, yatırım ve bankacılık, perakende, havayolları, makine, elektronik, petrol, telekomünikasyon, belediye ve devlet kuruluşları, kâr amacı gütmeyen organizasyonlar vb. sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Muhasebe Hizmetleri

Mazars Denge’de muhasebe departmanlarının kısmen ya da tamamen outsource edilmesiyle firmaya dışarıdan destek verilmektedir. Bu karar muhasebe departmanının oluşturulmasına, bilgisayar, çalışan ve pahalı muhasebe programları gibi konulara yatırım yapılması zorunluluğuna bir alternatiftir.

Ayrıca, düzenli vergi kontrolleri yapılmakta ve vergi cezaları ile sonuçlanabilecek muhasebe hatalarından firma yönetimini bilgilendirmek için raporlar hazırlanmaktadır.

Bordro ve yönetim raporlaması hizmetleri de muhasebe hizmetleri kapsamına dahildir. Buna ek olarak, mail adreslerine düzenli gönderilen sirkülerler ile muhasebe prosedürleri, vergi ve iş kanunlarındaki son değişiklikler hakkında müşterilere bilgilendirme yapılmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

Mazars Denge Danışmanlık Hizmetleri interdisipliner yapısıyla farklı konularda müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır.

Sirküler

Vergi alanında yapılan değişiklikleri Mazars Denge uzmanları tarafından hazırlanan sirkülerler aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Denge Akademi

Denge Akademi her türlü mesleki konuda alanında uzmanlaşmış isimler tarafından hazırlanan butik eğitimler vermektedir.

Çin Masası

Mazars Denge Çin Masası Çin’de yatırım yapmak isteyen Türkiye kökenli firmalara ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Çin kökenli firmalara şirket kurulumu, vergi, denetim, eğitim ve kurumsal finansman konularında her türlü danışmanlık hizmeti vermektedir.

Fransız Masası

Mazars Denge Fransız Masası, Fransa’da yatırım yapmak isteyen Türkiye kökenli firmalara ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Fransa kökenli firmalara şirket kurulumu, vergi, denetim, eğitim ve kurumsal finansman konularında her türlü danışmanlık hizmeti vermektedir.

Share