Yasal Uyarı ve Gizlilik

Şu anda Mazars Türkiye’nin web sayfasını ziyaret etmektesiniz. Mazars’ın global sitesine ulaşmak için, www.mazars.com adresini ziyaret ediniz.

Telif Hakkı

© Copyright Mazars Grup ve Mazars Denge Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. tüm hakları saklıdır. Telif hakkı Mazars Grup ve Mazars Denge Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’ye aittir. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği telif altındadır. Tüm öğeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Kullanım Koşulları

Bu servis sadece kişisel kullanım içindir. Sitenin içeriğinin, tamamının ya da bir bölümünün farklı amaçlarla kullanılması kesinlikle yasaklanmıştır. Site kullanım kurallarına uymayanlar telif haklarını ihlal etmiş sayılıp, haklarında yasal işlemlere başvurulacaktır. Sitede bulunan bilgiler kontrat konusu olamaz ve tarafımızca bir uyarı yapılmadan değiştirilebilir.

Web sitesinde bahsedilen hizmetler var olan halinden farklılıklar gösterebilir veya Fransa’daki merkez dışı ofislerde faaliyette olmayabilir. Web sitesi herhangi bir durumda danışman ya da danışmanlık servisi olarak kabul edilmemelidir. Mazars, karşılaşılan herhangi bir sorunda sitenin bir danışmanlık mercii gibi kullanılmasından doğacak herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu sitedeki bazı bağlantılar aracılığıyla, Mazars’ın üzerinde herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmadığı üçüncü şahıslarca yönetilen internet sitelerine ulaşılmaktadır. Mazars, diğer internet sitelerindeki bilgilerin doğruluğuyla veya bu bilgilerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır.

Mazars, üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzemeyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. Mazars, üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

Share