Outsourcing

Güçlü yönlerinizi öne çıkaran bir dış kaynak ortağı

Ana iş dışındaki faaliyetler, mümkün olduğunca yalın ve verimli olmalıdır. Gerek büyük gerek küçük şirketler giderek performanslarını geliştirmek, uyum süreçlerini güvenceye almak, maliyetleri yönetmek, ayrıca kaynak tedariki ve beceriler noktasında belirli bir esneklikten yararlanmak için Mazars’ın dış kaynak (outsourcing) ekibine başvuruyor.  

 

Yaklaşımımız 

Yeni coğrafyalardaki pazarların sunduğu fırsatları inceleyen şirketler için faaliyetlerini büyütmenin düşük riskli bir yöntemi, dış kaynak ortağı olarak Mazars'la çalışmaktır. Bu, finansal riskinizi asgari düzeye indirirken, ihtiyaç duyduğunuz beceri ve uzmanlığa gereken anda ulaşmanızı sağlar.                                                                                             

Bizim araç ve çözüm setimiz, dış kaynağa aktardığınız faaliyetlerinizi dünyanın neresinde olursanız olun takip ve kontrol etmenizi sağlar.  

Mazars şirketlerin uluslararasılaşmasına yardımcı olma noktasında parlak bir geçmişe sahip. Esnek ve ölçeklendirilebilir özellikteki dış kaynak (outsourcing) hizmetlerimiz, şirketiniz veya piyasanızda yaşanan değişimlere hızla yanıt vermenize olanak tanır.  

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Muhasebe & raporlama 
  • İK & bordro 
  • Vergi uyumu

Document

Muhasebe Hizmetleri
Muhasebe Hizmetleri

Muhasebe & raporlama

2.4 Global coordinated solutions.jpg
Ekibiniz için nitelikli uzmanlar ve entegre destek

Daha fazla

İK & bordro

2.1Outsourcing .jpg
Maliyeti azaltıp verimliliği geliştiren güvenilir, ölçeklenebilir ve entegre çözümler

Daha fazla

Vergi uyumu

2.3 HR and payroll.jpg
Artan iş yükünü verimli biçimde yönetmek


Daha fazla