Muhasebe Hizmetleri

Mazars Denge’de müşterilerimize, muhasebe departmanlarının sorumluluklarını kısmen veya tamamen devretmek seçeneği sunulmaktadır. Bu karar muhasebe departmanının oluşturulmasına, bilgisayar, çalışan ve pahalı muhasebe programları gibi konulara yatırım yapılması zorunluluğuna bir alternatiftir. Ayrıca, düzenli vergi kontrolleri yapılmakta ve vergi cezaları ile sonuçlanabilecek muhasebe hataları hakkında firma yönetimini bilgilendirmek için raporlar hazırlanmaktadır.

Muhasebe Hizmetleri kapsamımıza bordro ve yönetim raporlaması hizmetleri de dahildir. Buna ek olarak, mail adreslerine düzenli gönderilen sirkülerler ile muhasebe prosedürleri, vergi ve iş kanunlarındaki son değişiklikler hakkında müşterilere bilgilendirme yapılmaktadır.

Mazars Denge'nin Hizmet Farkı:

  • Muhasebe Departmanı'nın üst yönetiminde bağımsız denetim ve uluslararası vergi konusunda uzman partnerlerin bulunması muhasebe departmanında çalışan ekiplere farklı bir vizyon kazandırmakta ve müşterileriler için danışman bakış açısıyla daha yüksek katma değer yaratılmaktadır.

Document

Muhasebe Hizmetleri
Muhasebe Hizmetleri