Muhasebe Hizmetleri

Mazars Denge’de muhasebe departmanlarının kısmen ya da tamamen outsource edilmesiyle firmaya dışarıdan destek verilmektedir. Bu karar muhasebe departmanının oluşturulmasına, bilgisayar, çalışan ve pahalı muhasebe programları gibi konulara yatırım yapılması zorunluluğuna bir alternatiftir.

Ayrıca, düzenli vergi kontrolleri yapılmakta ve vergi cezaları ile sonuçlanabilecek muhasebe hatalarından firma yönetimini bilgilendirmek için raporlar hazırlanmaktadır.

Bordro ve yönetim raporlaması hizmetleri de muhasebe hizmetleri kapsamına dahildir. Buna ek olarak, mail adreslerine düzenli gönderilen sirkülerler ile muhasebe prosedürleri, vergi ve iş kanunlarındaki son değişiklikler hakkında müşterilere bilgilendirme yapılmaktadır.

Mazars Denge’nin Hizmet Farkı:

Muhasebe departmanının üst yönetiminde bağımsız denetim ve uluslararası vergi konusunda uzman partnerlerin bulunması muhasebe departmanında çalışan ekiplere farklı bir vizyon kazandırmakta ve müşterileri için danışman bakış açısıyla daha yüksek katma değer yaratılmaktadır. 

Document

Muhasebe Hizmetleri
Muhasebe Hizmetleri