Muhasebe Hizmetleri

Mazars Denge’de muhasebe departmanlarının kısmen ya da tamamen outsource edilmesiyle firmaya dışarıdan destek verilmektedir. Bu karar muhasebe departmanının oluşturulmasına, bilgisayar, çalışan ve pahalı muhasebe programları gibi konulara yatırım yapılması zorunluluğuna bir alternatiftir.

Ayrıca, düzenli vergi kontrolleri yapılmakta ve vergi cezaları ile sonuçlanabilecek muhasebe hatalarından firma yönetimini bilgilendirmek için raporlar hazırlanmaktadır.

Bordro ve yönetim raporlaması hizmetleri de muhasebe hizmetleri kapsamına dahildir. Buna ek olarak, mail adreslerine düzenli gönderilen sirkülerler ile muhasebe prosedürleri, vergi ve iş kanunlarındaki son değişiklikler hakkında müşterilere bilgilendirme yapılmaktadır.

Mazars Denge’nin Hizmet Farkı:

• Muhasebe departmanının üst yönetiminde bağımsız denetim ve uluslararası vergi konusunda uzman partnerlerin bulunması muhasebe departmanında çalışan ekiplere farklı bir vizyon kazandırmakta ve müşterileriler için danışman bakış açısıyla daha yüksek katma değer yaratılmaktadır. 

Muhasebe Revizyonu

Muhasebe revize hizmetlerini dış kaynak (Outsourcing) vasıtasıyla gerçekleştirmek şirketinize ne tür faydalar sağlayacaktır?

Bordrolama

Bordro işlemlerinizi dış kaynak (outsourcing) vasıtasıyla gerçekleştirmek şirketinize ne tür faydalar sağlayacaktır?

Raporlama

Muhasebesel işlemler doğrultusunda yönetime hazırlanan detaylı raporlar, işletmelerde düzenli bilgi akışını sağlamak ve yönetimi doğru bilgilendirmek açısından çok önemli bir rol oynamaktadır.

Muhasebe

Mazars Denge’de müşterilerimize, muhasebe departmanlarının sorumluluklarını kısmen veya tamamen devretmek seçeneği sunulmaktadır. Bu karar muhasebe departmanının oluşturulmasına, bilgisayar, çalışan ve pahalı muhasebe programları gibi konulara yatırım yapılması zorunluluğuna bir alternatiftir. Ayrıca, düzenli vergi kontrolleri yapılmakta ve vergi cezaları ile sonuçlanabilecek muhasebe hataları hakkında firma yönetimini bilgilendirmek için raporlar hazırlanmaktadır.

Share