Yönetim Danışmanlığı

1977 yılında İstanbul’da kurulan Mazars Denge, bugün 6 şehirde 330 çalışanıyla müşterilerine hizmet vermektedir Mazars Denge’nin Türkiye’deki gücü merkezi Paris’te bulunan Mazars grubu üyeliğiyle uluslararası bir anlam kazanmıştır. Dünyanın en büyük 10 denetim rması arasında yer alan Mazars, dünya çapında 79 ülkede ve 270’nin üzerinde o ste, 18.000 profesyonelden oluşan kadrosu ile müşterilerine vergi, denetim, muhasebe ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Mazars Denge olarak çeşitli sektörlerdeki gelişmeler, stratejik ve operasyonel ihtiyaç ve problemler konusunda kazandığımız yüksek deneyim ve bilgi, Mazars Denge Yönetim Danışmanlığı birimimiz ile müşterilerimiz için erişilebilir hale getirilmektedir.

Mazars Denge Yönetim Danışmanlığı Yaklaşımı

Şirketler, pazar ve rekabet koşullarına bağlı olarak mevcut pozisyonları ve operasyonlarına yönelik fırsatları sürekli olarak değerlendirmekte ve bunlara yönelik kararlar almaktadırlar. Hedef: Gelirin karlı ve sürdürülebilir olarak iş ortakları ve müşterilerin beklentilerini karşılayabilecek şekilde artan bir şekilde üretilmesidir. Mazars Denge Yönetim Danışmanlığı ekibi, şirketlerin kritik zamanlarda en doğru kararları almalarına yönelik çözüm odaklı, bütünsel ve analitik yaklaşımlar getirmektedir.

İşletme Görünürlüğü

Büyümekte olan, küçük veya orta ölçekli bir firmayı yönetirken karşılaşılan operasyonel kompleksitelerin çokluğu, işin performansının takibi ve değerinin arttırılmasına olan odağın kaçırılmasına sebep olabiliyor. Mazars olarak, işin performansını anlaşılır hale getirerek arttırılması ve büyüme için doğru zamanda, doğru kararların alınmasını sağlıyoruz.

Daha fazla

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?