Duyurular

Mazars Türkiye ile ilgili olan tüm önemli duyurulara ve gerçekleşecek olan etkinliklerin duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Varlık Barışı Nedir?

20 Eylül Salı günü düzenlecek olan "Varlık Barışı ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Semineri" öncesi Vergi Ortaklarımızdan Mustafa Tan Varlık Barışını açıklıyor.

Daha fazla

Varlık Barışı ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Semineri

Varlık Barışı Semineri banner
Şirketimiz tarafından gerçekleştirilcek olan Varlık Barışı ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Semineri 20 Eylül Salı günü The Marmara Taksim Otel'de düzenlenecek. Seminerde Bursa Ofisi Vergi Ortaklarımızdan Şevki Boran, İstanbul Ofisi Vergi Ortaklarımızdan Mustafa Tan ve Halkla İlişkiler Yayıncılık Yazı İşleri Müdürü Güven Erdoğan konuşmacı olarak yer alacak. Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Leon Coşkun'un gerçekleştireceği seminer saat 13:00'da başlayacak.

Daha fazla

ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Paydaşlarımız,

Sizi mazars.com.tr'den gönderilmiş görünen sahte e-postalar konusunda uyarmak istiyoruz.

Daha fazla

Turkish Clients: Tax Planning Solutions & Transparency in Geneva & Zurich, Switzerland

Kız kulesi 1086x202
Mazars Turkey will be a part of Finix Events Conference on 9-10 February 2016 in Geneva and Zurich, Switzerland at "TURKISH CLIENTS: TAX PLANNING SOLUTIONS & TRANSPARENCY" conference.

Daha fazla

Ar-Ge Faaliyetlerine Yönelik Vergi Destekleri ve Uygulamaları Kitabı

1086x202 Mazars Denge Ar-ge
Ankara Ofisi Vergi Ortaklarımızdan Ahmet Şahin Savcı, Denetim Koordinatörü İlyas Emre Yayla ve Kıdemli Denetim Müdürü Ergin Özdemir “Ar-Ge Faaliyetlerine Yönelik Vergi Destekleri ve Uygulamaları” kitabını kaleme aldı.

Daha fazla

Want to know more about Risk Appetite Framework And Stress Testing Models? Join the IIF training hosted by Mazars in Istanbul

DB-Turquie-1086x202.jpg
We are delighted to invite you to the Institute of International Finance (IIF) Global Executive Training program on Risk Appetite Framework And Stress Testing Models organised in cooperation with Mazars on 7-8 December 2015 in Istanbul.

Daha fazla

Mazars Denge Vergi Ortağı Sedat Kurdoğlu International Fiscal Association’ın Türkiye raportörleri arasında yer aldı