Duyurular

Mazars Türkiye ile ilgili olan tüm önemli duyurulara ve gerçekleşecek olan etkinliklerin duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Mazars Denge’nin İlk Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporu Sürdürülebilirlik Raporu Ödülü Aldı!

Sektörde 40 yılı geride bırakan vergi, denetim, muhasebe ve danışmanlık firması Mazars Denge, ilk Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporu’yla Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde KOBİ kategorisinde Yılın Sürdürülebilirlik Raporu Ödülü’nü kazandı. Mazars Denge, üç yıllık altyapı çalışmalarının ardından yayınladığı raporla bu yıl ilk kez verilen Sürdürülebilirlik Raporu kategorisinde aldığı ödülle bu alanda da sektöründeki öncü firmalardan biri olduğunu ortaya koymuş oldu. GRI G4 standartlarına göre hazırlanan Mazars Denge Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporu, firmanın işleyişine, sektöre yaklaşımına ve hedeflerine yönelik somut bilgiler sunuyor.

Mazars Denge 40. Yılını Fransız Sarayı’nda Kutladı

40. yılını geride bırakan vergi, denetim, muhasebe ve danışmanlık firması Mazars Denge, Fransız Sarayı’nda verdiği 40. Yıl Resepsiyonu’yla iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Sektöründeki en köklü firmalardan biri olan Mazars Denge’nin 40. Yıl Resepsiyonu’nda Mazars Denge Yönetim Kurulu Başkanı Leon Coşkun, Mazars Global Başkanı Philippe Castagnac ve Mazars Denge CEO’su Dr. İzel Levi Coşkun’un konuşmalarının ardından uzun süredir Mazars Denge müşterisi olan firmalara teşekkür ödülleri takdim edildi.

Mazars Denge Bilgi Güvenliği Hizmetleri'nden Son Dönemde Artan Siber Saldırılarla İlgili Uyarı:

Değerli Paydaşlarımız,
Uzunca bir süredir internet üzerinde çeşitli yöntemler ile yayılmakta olan ve zaman zaman işletmelere önemli zararlar veren Ransomware (Fidye) yazılımları ile ilgili olarak sizlere mutlaka önemli verilerinizi yedeklemenizi hatırlatmak istiyoruz. Ransomware türü bir zararlı ile sistemlerinizin enfekte olması durumunda en büyük (ve bazen tek) kurtarıcınızın almış olduğunuz bu yedekleriniz olacağını belirtmek isteriz. Saldırıların sistemin tamamını etkileyebileceğini hatırlatır; yedeklerinizi izole ortamlarda tutmanızı öneririz. Güvenlikle ilgili sorularınız için Mazars Denge Bilgi Güvenliği Hizmetleri Direktörü Ateş Sünbül'e asunbul@mazarsdenge.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Varlık Barışı Nedir?

20 Eylül Salı günü düzenlecek olan "Varlık Barışı ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Semineri" öncesi Vergi Ortaklarımızdan Mustafa Tan Varlık Barışını açıklıyor.

Varlık Barışı ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Semineri

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilcek olan Varlık Barışı ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Semineri 20 Eylül Salı günü The Marmara Taksim Otel'de düzenlenecek. Seminerde Bursa Ofisi Vergi Ortaklarımızdan Şevki Boran, İstanbul Ofisi Vergi Ortaklarımızdan Mustafa Tan ve Halkla İlişkiler Yayıncılık Yazı İşleri Müdürü Güven Erdoğan konuşmacı olarak yer alacak. Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Leon Coşkun'un gerçekleştireceği seminer saat 13:00'da başlayacak.

ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Paydaşlarımız,

Sizi mazars.com.tr'den gönderilmiş görünen sahte e-postalar konusunda uyarmak istiyoruz.

Share