2014 Haberleri

Şirketimiz, uzmanlık alanlarında sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini, sektörde görev yapan tüm meslektaşlarımıza ve ilgililere, iş dünyasının en çok okunan yayınları ile düzenli olarak aktarmaktadır.

2014 yılında basında yer alan makale, görüş ve şirket haberlerimizin konu başlıklarını ve yayınlandığı mecraları bu bölümde ilginize sunuyoruz.

Mazars Carl Konferans, İstanbul 2014

Mazars'ın her yıl dünyanın farklı ülke, farklı şehirlerinde düzenlediği Carl Konferansın bu yılki adresi İstanbul'du. İstanbul'da gerçekleşen Mazars Carl Konferans hakkında basında çıkan haberlere, aşağıda yer alan linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Mazars Denge vergide en iyi 4 şirket arasında!

Mazars Denge, vergi konusunda en prestijli yayınlardan biri olan International Tax Review’ın yayınladığı World Tax 2015 rehberinde, Türkiye’deki en iyi vergi danışmanlık firmaları arasında en üst sınıfta bulunan 4 firma arasında gösterildi.

Yeni Torba Yasa Bir Vergi Affı mı?

Mazars Denge Yönetim Kurulu Başkanı Leon Coşkun’un Torba Yasa ile ilgili kaleme almış olduğu “Yeni Torba Yasa bir vergi affı mı?” başlıklı yazısı Fortune Kasım 2014 sayısında yayımlanmıştır.

Share