2013 Haberleri

Şirketimiz, uzmanlık alanlarında sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini, sektörde görev yapan tüm meslektaşlarımıza ve ilgililere, iş dünyasının en çok okunan yayınları ile düzenli olarak aktarmaktadır.

2013 yılında basında yer alan makale, görüş ve şirket haberlerimizin konu başlıklarını ve yayınlandığı mecraları bu bölümde ilginize sunuyoruz.

Campaign Türkiye, Kasım 2013, Sosyal Nitelikler:Müşteri Sadakati Kazanmanın Anahtarı

Mazars Denge danışmanlarından Sn.Tina Ly'nin kaleme aldığı "Sosyal Nitelikler:Müşteri Sadakati Kazanmanın Anahtarı" başlıklı yazı Campaign Türkiye Kasım sayısında yer almıştır. Haberin içeriğine burdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Fortune Foreks, Kasım 2013, "Foreks Kazançlarında Vergi Belirsizliği"

Fortune Foreks Kasım 2013 sayısında, Mazars Denge vergi departmanı müdürlerinden Sn. Güray Öğredik'in hazırlamış olduğu "Foreks Kazançlarda Vergi Belirsizliği" başlıklı yazısına yer vermiştir. Yazının içeriğine aşağıda yer alan dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Fortune, Kasım 2013, "Grup Şirketlerine Borç Vermek Tefecilik midir?"

Fortune Dergisi Kasım 2013 sayısında, Mazars Denge Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Leon Coşkun'un kaleme aldığı "Grup Şirketlerine Borç Verilmesi Tefecilik midir?" başlıklı yazısına yer verilmiştir. Haberin içeriğine aşağıda yer alan dosyadan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Campaign Türkiye, Ekim 2013, "2.Kristal Elma Yaratıcılık Festivali İçin Sabırsızlanıyorum"

Mazars Denge danışmanlarından Sn.Tina Ly'nin gerçekleşen Kristal Elma Festivali için kaleme aldığı yazı Campaign Türkiye Ekim sayısında "2.Kristal Elma Yaratıcılık Festivali İçin Sabırsızlanıyorum" başlığı ile yer almıştır. Haberin içeriğine aşağıda yer alan dosyadan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Dünya, 07.10.2013, "Kadınlar İş Dünyasına Özel Hayatı Getirdiler"

Dünya Gazetesi 07.10.2013 tarihinde Mazars Uluslararası Pazarlama ve İletişim Direktörü Muriel de Saint Sauveur ile gerçekleştirmiş olduğu röportajı yayınlamıştır. Haberin içeriğine aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Şalom, 02.10.2013, "İzel Levi Coşkun'a Doktora Ünvanı"

Şalom Gazetesi 02.10.2013 tarihinde Mazars Denge CEO'su Sn. İzel Levi Coşkun'un doktor ünvanı alma başarısı ile ilgili habere yer vermiştir. Haberin içeriğine aşağıda yer alan dosyadan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Fortune, Ekim 2013, "Yüksek Ücret Geliri Olanlara Vergi Süprizi"

Fortune, Ekim 2013 sayısında Mazars Denge Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Leon Coşkun'un kaleme aldığı "Yüksek Ücret Geliri Olanlara Vergi Süprizi" başlıklı yazısı yayımlanmıştır. Yazının içeriğine aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

CFO, Eylül 2013, "İş yaşamında elektronik devrim e-fatura"

CFO Eylül 2013 sayısında, "İş Yaşamında Elektronik Devrim E-Fatura" başlıklı haberde Mazars Denge ortaklarından Sn.Erkan Yetkiner'in görüşlerine yer verilmiştir. Haberin içeriğine aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Ekonomist, Eylül 2013, "İş Deneyimleri Kampüslere Taşıyorlar"

Ekonomist Eylül 2013 sayısında yayınlanan "İş Deneyimlerini Kampüslere Taşıyorlar" başlıklı haberde Mazars Denge CEO'su Sn.İzel Levi Coşkun'na da yer verilmiştir. Haberin içeriğine aşağıda yer alan dosyalardan ulaşabilirsiniz

Daha fazla

CFO, Eylül 2013, "İş Yaşamında Elektronik Devrim E-Fatura"

CFO Eylül 2013 sayısında, "İş Yaşamında Elektronik Devrim E-Fatura" başlıklı haberde Mazars Denge ortaklarından Sn.Erkan Yetkiner'in görüşlerine yer verilmiştir. Haberin içeriğine aşağıda yer alan dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla