Yeni Corona Virüsü Covid-19 ve İş Sürekliliğimiz

Dünya Saglık Örgütü’nün Yeni Corona Virüsü Covid-19’u salgın hastalık ilan etmesi ve T.C. Saglık Bakanlığı'nın ilgili basın açıklaması doğrultusunda “Önce insan! Önce sağlık!” prensibimizden yola çıkarak iş sürekliliğimizi de sağlayacak önlemleri dikkatinize sunarız

Değerli Müşterilerimiz,

Mazars Denge’yi temsil eden tüm çalışanlar olarak Yeni Corona Virüsü Covid-19'un hızlı yayılmasını engellemek adına insani görevimizin sorumluluğunu taşıyoruz. Bu bilinçle, Dünya Saglık Örgütü’nün Yeni Corona Virüsü Covid-19’u salgın hastalık ilan etmesi ve T.C. Saglık Bakanlığı'nın ilgili basın açıklaması doğrultusunda “Önce insan! Önce sağlık!” prensibimizden yola çıkarak iş sürekliliğimizi de sağlayacak önlemleri dikkatinize sunarız:

  • Ofisimiz 09:00-18:00 arası minimum eleman bulundurmak suretiyle açık olmakla birlikte operasyonlarımızın çoğunu uzaktan erişimle sağlayacak şekilde planladık.
  • Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve tüm çevremizin sağlığı ve güvenliği için gerekli idari, hijyenik ve tıbbi önlemleri aldık.
  • Toplantılarımızın tamamını fiziksel toplantıdan sanal toplantıya çevirdik. İhtiyacınız olduğunda Zoom’la (veya sizin tercih ettiğiniz başka bir software’le) iletişim kurabiliriz.
  • Kargo gönderilerimizi ve kargo kabullerimizi azami düzeye indirdik.
  • Seyahatlerimizin tamamını askıya aldık.

Sizlerin de takdir edeceği gibi içerisinden geçilmekte olan istisnai şartlar altında her ne kadar gerekli tüm önlemleri aldığımızı düşünsek bile hizmetlerimizde aksamalar olabileceğini ve dolayısıyla maddi manevi kayıplar yaşanabileceğini şimdiden üzülerek dikkatinize sunmak istiyoruz. Bu kayıpların en aza indirilmesi için elimizden gelen azami özen ve çabayı göstereceğimize emin olabilirsiniz.

Bu önlemler Mazars Global’in yönergelerinden de yararlanılarak tespit edilmiş ve uygulamaya alınmıştır. Gerekli görüldüğü takdirde önlemlerimiz arttırılacaktır. Önlemlerin uygulanması hepimizin sağlığı ve iş sürekliliğinin sağlanması açısından büyük önem taşımaktadır.

Uygulamalarla ilgili aksaklık görmeniz halinde bildirmenizi rica ederiz.

Documents

Mazars in Turkey_Covid19_Business Continuity_TR_ENG
Mazars in Turkey_​Covid19_​Business Continuity_​TR_​ENG
Mazars in Turkey_Covid19_Business Continuity CN
Mazars in Turkey_​Covid19_​Business Continuity CN
Mazars in Turkey_Covid19_Business Continuity FR
Mazars in Turkey_​Covid19_​Business Continuity FR