Girişimcilik Vitrini'nden Kitap Çekilişi!

Girişimci olmak istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Yaşadığınız vakaları farklı açılardan değerlendirmek için neler yapacağınız konusunda bir fikriniz yok mu? Yönlendirilmeye mi ihtiyacınız var?

Sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz 3 kitabı sizlere çekiliş ile sunuyoruz!

  1. İş Modeli Üretimi; Kitap, dünyanın önde gelen şirketlerinin kullanmakta olduğu güçlü ve uygulanabilir inovasyon tekniklerini öğretiyor. Bu kitapla yeni bir iş modelinin nasıl tasarlanacağını, nasıl hayata geçirileceğini, eski bir modelin nasıl analiz edileceğini ya da yenileneceğini öğreneceksiniz. 
  2. Sıfırdan Bire; Facebook, Microsoft, Paypal, Instagram, Twitter, Linkedin, Whatsapp gibi bir startup fikriniz var ama bunu nasıl hayata geçireceğinizi bilmiyor musunuz? PayPal'ın kurucu ortaklarından ve Facebook'un yatırımcılarından biri olan girişimci Peter Thiel bu sorunun cevabını kitapta veriyor.
  3. Mor inek; Kitap, küçük ölçekli girişimcilerin, anlatılan mor yolu izleyerek büyükler liginde kendilerine nasıl yer bulabileceklerini ve onları nasıl geçeceklerini eğlenceli bir dille anlatıyor. 

Türkiye ve dünyadaki girişimcilik ekosistemi hakkında derlenmiş haberleri takip etmek için tıklayınız: Girişimcilik Vitrini