Duyurular

Mazars Türkiye ile ilgili olan tüm önemli duyurulara ve gerçekleşecek olan etkinliklerin duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

CVE-2020-1350 Açıklığı Hakkında Önemli Duyuru

Bilgi Teknolojileri Denetim, Güvenlik ve Danışmanlık Ekibimizin CVE-2020-1350 Açıklığı konusunda kaleme aldığı duyuruyu dikkatinize sunuyoruz.

Daha fazla

Yeni Corona Virüsü Covid-19 ve İş Sürekliliğimiz

Coronavirus Covid19.jpg
Dünya Saglık Örgütü’nün Yeni Corona Virüsü Covid-19’u salgın hastalık ilan etmesi ve T.C. Saglık Bakanlığı'nın ilgili basın açıklaması doğrultusunda “Önce insan! Önce sağlık!” prensibimizden yola çıkarak iş sürekliliğimizi de sağlayacak önlemleri dikkatinize sunarız

Daha fazla

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU HAKKINDA

6698 - Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 7 Nisan 2016 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak artık yürürlüğe girmiş bulunmaktadır.

Daha fazla

Mazars North America Alliance kuruldu

MNAA B1 resized.jpg
Firmanın Kuzey Amerika'da çalışma alanını genişletmesine ve uluslararası müşterilerinin bölgedeki 16.000 profesyonele daha erişmesine olanak tanıyor. Şu anda, Mazars'ın dünyanın dört bir yanındaki müşterilere hizmet veren 40.400 profesyonel çalışanı (Mazars entegre ortaklığına dahil 24.400 profesyonel) ve 91 ülke ile bölgede 318 ofisi bulunuyor.

Daha fazla

Data Subject Access Request Form

As per Law No. 6698 on the Protection of Personal Data (“KVKK”), as a Data Subject, you have the right to the following upon applying to Mazars Denge (the “Company”):

Daha fazla

İlgili Kişi Erişim Talep Formu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, Mazars Denge'ye (“Şirket”) başvurduğunuzda İlgili Kişi sıfatıyla aşağıdaki haklara sahipsiniz:

Daha fazla

SKH'leri İşletmeye Değer Katmak için Kullanmak

Add value Green Building 1600 per 500.jpg
17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi (SKH'ler) ve 169 amaç ortaya koyulduğunda, dünyanın bütün paydaşları -hükümetler, düzenleyiciler, şirketler ve nüfuslar- için mesaj açıktı: Gelecek nesiller için dünyayı korumak adına daha fazla şey yapmalıyız. Peki şu anda neredeyiz ve şirketler bu cesur yeni dünyaya nasıl tepki veriyorlar? Mazars'ın Küresel Sürdürülebilirlik Liderlik Ekibi, Global Goals Yearbook 2018'de bunu ve daha fazlasını masaya yatırıyor.

Daha fazla

Mazars Denge Sürdürülebilirlik Raporu 2017 Yayınlandı

water lily 1600 500
Sürdürülebilirliği kurum kültürünün bir parçası olarak benimseyen Mazars Denge, sürdürülebilirlik yaklaşım ve uygulamalarını paylaşmak ve bu alanda sağladığı ilerlemeleri paydaşlarının dikkatine sunmak amacıyla hazırladığı bu raporla, tüm paydaşları ile daha yakın bir iletişim halinde olmayı arzulamaktadır. Mazars Denge’nin ikinci sürdürülebilirlik raporu olan bu raporda, paydaş anketleri sonuçlarına göre belirlenmiş olan öncelikli sürdürülebilirlik konularında, 1 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017 dönemini kapsayan 12 aylık sürece ait performansına yer verilmektedir. Bu rapor, Küresel Raporlama Girişimi (Global Reporting Initiative – GRI) GRI Standartları:“Kapsamlı” (Comprehensive) uygulama düzeyine uygun olarak hazırlanmış olup, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin ilkeleri, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve Mazars Denge’nin imzacısı olduğu Birleşmiş Milletler Kadınların Güçlendirilmesi Prensipleri ilerleme bildirimlerini içermektedir.
Mazars Denge’de, sürdürülebilirlik raporlaması da dahil olmak üzere tüm sürdürülebilirlik çalışmaları, Sürdürülebilirlik Komitesi tarafından yapılmaktadır. Mazars Denge 2017 yılı sürdürülebilirlik raporu, Prof. Dr. Güler Aras’ın rehberliğinde hazırlanmıştır.

Daha fazla

ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Paydaşlarımız,

Sizi mazars.com.tr'den gönderilmiş görünen sahte e-postalar konusunda uyarmak istiyoruz.

Daha fazla