Vergi

Mazars Türkiye Vergi Danışmanlığı; Tam Tasdik, Vergi Müşavirliği, Revizyon, Transfer Fiyatlandırması, KDV İadesi Hizmetleri vermektedir.

Mazars Türkiye European Tax Awards 2008'de yılın en iyi vergi firması seçildi

Her yıl International Tax Review tarafından, ülkeler bazında gerçekleştirilen ve yılın en iyi vergi firmasını belirleyen yarışmada, 2008 yılının birincisi Türkiye'den Mazars Türkiye olmuştur.

Mazars Türkiye 2009'da en iyi transfer fiyatlandırması firması seçildi

Mazars Türkiye 2008 yılında vergi alanında göstermiş olduğu başarısına 2009 yılında yenisini kattı. Dünyaca ünlü, Londra merkezli uluslararası yayın grubu International Tax Review Dergisi Mazars Türkiye'yi “2009 yılında Türkiye’nin En iyi Transfer Fiyatlandırması Şirketi” seçmiştir.

Vergi Danışmanlığı ve Tam Tasdik

Şirketimizin 40 yıllık tecrübesiyle yetişmiş uzman tasdik ekiplerimiz 3568 sayılı Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu kapsamında, kurumların belge ve kayıtlarını vergi inceleme elemanları titizliği ile inceleyerek yönetime düzenli olarak raporlamaktadır.

Bu raporlar ışığında amacımız vergisel risk doğurabilecek hataları yönetime bildirerek önlem alınmasını sağlamak ve şirketi herhangi bir incelemeye karşı koruyarak vergisel açıdan sağlıklı bir duruma getirmektir.

Revizyon

Revizyon Hizmetleri grubumuzun bünyesinde bulunan Yeminli Mali Müşavirler ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler tarafından verilmektedir.

Transfer Fiyatlandırması

Mazars Denge olarak yasal düzenlemeler, mükelleflerin yapması gereken hazırlıklar ve transfer fiyatlandırmasına yönelik hizmetler sunmaktayız.

KDV İadesi

KDV İadesi konusundaki her türlü danışmanlık hizmetinin sunulması, KDV iade eğitiminin verilmesi, KDV İadesine esas listelerin hazırlanması, İade tutarının tespit edilmesi, YMM raporlarının hazırlanması bu departman tarafından Yeminli Mali Müşavir (YMM), Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM), uzman ve denetçilerden oluşan deneyimli kadromuzla büyük bir titizlikle yerine getirilmektedir.

Share